Teufel 3SIXTY – nowe stare radio

Teufel chyba celuje w tych, którzy pamiętają jeszcze jak wyglądały stare lampowe radia i chcieliby ten pierwiastek przeszłości wnieść do swoich współczesnych domów. Dlatego wypuścili coś, co nazywa się Teufel 3SIXTY.

- Advertisement -

Wygląd to jedno, ale w dobie streamingu i cyfrowych asystentów, nawet radio musi ogarniać te technologie. I nowy Teufel 3SIXTY pod tym względem daje radę. Przynajmniej tak wynika z zapowiedzi producenta. Spotify i Amazon Music zagra tutaj.

Teufel 3SIXTY

3SIXTY łączy w sobie funkcje klasyczne i nowoczesne rozwiązania sieciowe. Począwszy od tradycyjnego radia FM, poprzez cyfrowe radio DAB+, a skończywszy na odtwarzaniu serwisów streamingowych czy poprzez Bluetooth – użytkownicy mają do wyboru całą gamę źródeł muzyki. Swoje ulubione stacje, albumy lub listy utworów mogą zapisać w pamięci urządzenia, by mieć do nich łatwy i szybki dostęp.

Teufel 3SIXTY – brzmienie

Pod osłoną materiałową, na górnej pokrywie radia 3SIXTY znajdują się dwa pionowo ułożone głośniki szerokopasmowe. Emitują one dźwięk, który rozchodzi się na 360 stopni wokół urządzenia. Dzięki technologii Dynamore użytkownik może cieszyć się czystym i mocnym brzmieniem niezależnie od umiejscowienia radia 3SIXTY w pomieszczeniu. Za emisję niskich częstotliwości odpowiada zintegrowany pojedynczy 90-cio milimetrowy subwoofer na spodzie konstrukcji. Brzmienie basów i wysokich tonów może być dostosowane do indywidualnych upodobań za pomocą korektora.

Teufel 3SIXTY

Steruj głosem, apką albo pilotem

W dzisiejszych czasach pilot to urządzenia to już lekki przeżytek, zwłaszcza jeśli można obsługiwać go dedykowaną aplikacją. Tak też jest w przypadku 3SIXTY. Producent o pilocie nie zapomniał, ale udostępnił też możliwość sterowania radiem za pomocą Teufel Remote App. Dodatkowo, nowością jest możliwość obsługi za pomocą komend głosowych, dzięki Amazon Alexa. To jest kierunek, w którym z czasem wszystko pójdzie. Tego jest pewien. 3SIXTY ma także wbudowany zegar. Niby nic nadzwyczajnego,ale pozwala zaprogramować automatyczne włączanie i wyłączanie o określonej porze. Tak więc, jest szansa, że obudzi Was rano RMF FM czy co tam sobie słuchacie.

Teufel 3SIXTY cena

Ile za to cudo? Tanio nie jest, drogo też nie. Trzeba dać 1299 zł. Jak za te funkcjonalności, to całkiem ok, chociaż wiadomo – trzeba sprawdzić, jak to gra. Występuje w wersji białej i czarnej.

Teufel 3SIXTY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here