MSI VIGOR GK50 ELITE – nowa klawiatura mechaniczna dla graczy

Jak lubicie sporo grać, to MSI ma coś dla Was – wprowadza właśnie do sprzedaży klawiaturę gamingową VIGOR GK50 ELITE. Czym się charakteryzuje? Nowość oparto na przełącznikach mechanicznych Kailh Box White – chodzi o szybko występujący punkt aktywacji i wysoką żywotność.

- Advertisement -

VIGOR GK50 ELITE to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna, wyposażona w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB. Została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, wzbogaconego o eleganckie wykończenie wierzchu wykonane ze szczotkowego aluminium. Istotną cechą GK50 ELITE jest żywotność zastosowanych w niej przełączników Kalih Box White, która wynosi do 80 milionów kliknięć. Dodatkowo klawiatura jest odporna na zachlapania i kurz – posiada certyfikat IP56. Kabel klawiatury pokryty jest solidnym oplotem, zapewniającym trwałość i przyjemny dla oka wygląd.

Podświetlenie GK50 ELITE pozwala na granie lub pracę przy słabym świetle. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji osiem gotowych, zaprogramowanych efektów, które można aktywować skrótami klawiszowymi.

MSI VIGOR GK50 ELITE

Bardziej wymagający gracze będą mogli skorzystać z oprogamowania MSI Dragon Center. Daje ono możliwość tworzenia własnych unikatowych efektów świetlnych, dostosowanych do konkretnych gier. VIGOR GK50 ELITE wspiera też technologię synchronizacji podświetlenia RGB – MSI Mystic Light.

Nowa mysz CLUCH GM08

Wraz z premierą klawiatury gracze będą mieli okazję uzupełnić swoje zestawy o nową mysz CLUCH GM08 oraz podkładkę pod nadgarstki VIGOR WR01. Akcesoria będą dostępne w sprzedaży równocześnie z VIGOR GK50 ELITE.

CLUCH GM08 to wyposażenie dla graczy szukających myszki z możliwością dostosowanej wagi. Dzięki symetrycznemu kształtowi może być ona obsługiwana zarówno przez graczy leworęcznych, jak i praworęcznych. Wygodę użytkownika zapewniają żłobione kółko myszy oraz gumowane boczne uchwyty korpusu urządzenia. Z kolei za precyzyjne przełożenie ruchów gracza na ekran komputera odpowiada sensor optyczny PixArt PAW-3519.

Z kolei podkładka VIGOR WR01 została pokryta jedwabną lycrą z powłoką antybakteryjną. Wykorzystany materiał jest przyjemny w dotyku. Wewnątrz podkładki znajduje się specjalnie opracowana pianka pamięciowa z żelem chłodzącym. Jej ergonomiczny kształt pozwala na wygodne ułożenie dłoni podczas pisania i długich sesji gamingowych. Ponadto podstawa podkładki jest gumowana i ma antypoślizgową fakturę, dzięki czemu solidnie trzyma się blatu biurka.

Ja tam nie gram, bo mnie jarają inne rzeczy, ale wierzę, że dla Was to dobry news. Może te podświetlenia się liczą. Klawiatura 389 zł, mysz – 99 zł, podkładka 109 zł. Sami oceńcie, czy warto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here