Laurastar Smart – żelazko, które nauczy Cię prasować

Półtora roku temu zadebiutowało pierwsze na świecie inteligentne żelazko. Żelazko z aplikacją mobilną. Laurastar Connected Iron. Teraz dostępne w zestawie o nazwie Smart U.

- Advertisement -

Era trenerów personalnych dopiero przed nami. Chcemy być lepsi niemal pod każdym względem. Począwszy od bycia fit, poprzez naukę języków, aż na doskonaleniu swoich wszelakich umiejętności kończąc.

Doskonale ten trend rozumie szwajcarski producent systemów do prasowania Laurastar. Produkty tej marki kojarzą się z jakością, niestety będącą poza kieszenią statystycznego Kowalskiego. Niemniej jednak Szwajcarzy swoich odbiorców szukają gdzie indziej. I to właśnie z myślą o nich powstała specjalna aplikacja mobilna, która jest swojego rodzaju przewodnikiem, a zarazem trenerem online, który ma tylko jeden cel: udoskonalić proces prasowania.

Laurastar

Żelazko dzięki modułowi bluetooth łączy się z aplikacją, śledząc to, co robimy (czujniki ruchu). Zaś filmy instruktażowe pokazują, jak robić to lepiej. Co ważne, proces doskonalenia swoich umiejętności w zakresie prasowania jest nagradzany. To efekt motywacyjny.

Żelazko od Laurastar miało swoją premierę we wrześniu 2017 podczas targów elektroniki konsumenckiej IFA 2017. Wówczas zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Dzisiaj w przededniu IFA 2019 liczę, że zarówno Laurastar, jak i inni producenci pokażą w tym zakresie jeszcze więcej.

Póki co, jeśli macie wolne 8 999 zł i chcecie mieć naprawdę fajny i dobrej jakości zestaw do prasowania, a do tego mocno technologiczny – eh ten Internet of Things, to zestaw Smart U powinien zagościć w Waszym domu.

Na poniższym filmie zobaczycie jak to działa, a ja postaramy się jeszcze w tym roku przetestować dla Was to cudo.

Btw. na prezent ślubny jak znalazł. Daję sobie rękę uciąć, że żadna młoda dama nie będzie rozczarowana takim podarunkiem. Pan młody też nie będzie narzekał. o ile jest geekiem 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here