Do hoteli Louvre Hotels Group można zabrać zwierzęta

Louvre Hotels Group startuje z kampanią Pets Friendly, w ramach której do wybranych hoteli na wakacyjny pobyt można udać się ze swoimi zwierzakami.

- Advertisement -

Pandemia dała w kość wszystkim. Branży hotelarskiej nawet bardzo. Dlatego nie dziwi fakt, że hotelarze chwytają się niemal wszystkich sposobów, by choć w części odrobić straty spowodowane lockdownem.

Chociaż akurat kampania Pets Friendly, to bardzo dobry pomysł i oby nie zakończył się wraz z tegorocznymi wakacjami.

W każdym razie we wszystkich hotelach marek Campanile i Premiere Classe oraz wybranych hotelach marki Golden Tulip należących do grupy hotelowej Louvre, wprowadzono wspólną politykę w zakresie przebywania na ich terenie zwierząt domowych, dzięki której właściciele mogą w pełni cieszyć się towarzystwem swoich pupili, a pozostali goście niezakłóconym komfortem wypoczynku.

Louvre Hotels Group
fot. Shutterstock

Pets Friendly to jednak nie nowość w Polsce. Kilka lat temu pilotażowa akcja została przeprowadzona w hotelu Campanile Bydgoszcz i zyskała sobie przychylność wielu gości.

Kampania zapoczątkowana w bydgoskim hotelu objęła kolejne obiekty Louvre Hotels Group w Polsce. W recepcji właściciele zwierzaków mogą odebrać pakiet powitalny zawierający upominki i smakołyki oraz podstawowe akcesoria, list z kompletem wskazówek dotyczących etykiety, która obowiązuje przebywające w hotelu czworonogi, a także przewodnik po dostępnych w okolicy atrakcjach dla zwierzaków. Radą i opieką służy również cały zespół hotelowy, a spokój i bezpieczeństwo pupila gwarantuje nowy protokół obsługi pokojów, w których przebywają zwierzęta.

Za pobyt zwierząt w hotelach Louvre Hotels Group obowiązują opłaty, które uzależniono od wielkości pupila. Zwolnione są z nich psy asystujące, które cieszą się również nieco większą swobodą w hotelowych przestrzeniach publicznych. W jednym pokoju mogą przebywać jednocześnie nie więcej niż dwa zwierzęta.

By Twój pupil się nie zgubił

No a skoro decydujesz się zabrać już swojego czworonoga ze sobą na wakacje, to przynajmniej zadbaj o to, by się nie zgubił. Bo nie ma nic gorszego, jak strata ukochanego psa czy kota właśnie na wakacjach. Zwłaszcza, że poruszać się będzie po zupełnie obcym mu terenie.

Co więc zrobić i jak się zabezpieczyć? To banalnie proste. Różnej maści lokalizatorów dla zwierząt na polskim rynku jest całkiem sporo. I większość z nich działa całkiem ok. Ja polecić mogę lokalizator GPS dla psa Bezpieczne Zwierzę. Poza samym lokalizatorem dedykowana jest do niego aplikacja w języku polskim i oferowana przez polską firmę. Zatem wsparcie w razie potrzeb macie gwarantowane. Ponadto aplikacja z lokalizatorem jest częścią ekosystemu Bezpieczna Rodzina, gdzie lokalizować można – jak się już sami zapewne domyślacie – nie tylko zwierzęta. Tak czy siak – na wakacje jak znalazł. Niezależnie od tego, jakiego kociaka chcecie namierzać 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here