Cleo będzie miała Smart Home

Piosenkarka przed świętami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że kontroluje postępy prac w swoim mieszkaniu. Jak wynika z opisu Cleo, nie zabraknie tam elementów inteligentnego domu.

- Advertisement -

Automatyka domowa i różnego rodzaju rozwiązania z zakresu Internet of Things zdobywają coraz większą popularność. Jednym z większych rynków są oczywiście Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, gdzie przede wszystkim asystenci głosowi zdecydowanie zaczynają dominować. Tam sterowanie oświetleniem czy muzyką za pośrednictwem głosu nikogo już nie dziwi. W Polsce nie jesteśmy na tym etapie, ale dzięki takim producentom, jak rodzinne Fibaro czy wielu importerom tanich rozwiązań z Chin, świadomość konsumentów powoli rośnie.

I rośnie również wśród polskich celebrytów. Niektórzy o tym mówią chętniej, inni mniej. W każdym razie przed świętami Cleo pochwaliła się, że prace wykończeniowe w jej mieszkaniu posuwają się do przodu. Mnie szczególnie cieszy fakt, że piosenkarka zadbała również o inteligencję swojego domu. Nie zaznaczyła wprawdzie, jakie rozwiązania będą wdrożone, ale skoro mieszkanie jest w stanie takim, jak widać na zdjęciach, można wnioskować, że jej smart home będzie oparty o system KNX. W każdym razie czekam na kolejne relacje, jak będzie już nieco więcej widać i oczywiście gratulujemy tego, że pomyślała o Internet of Things w wydaniu smart home. Brawo, Cleo!

 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here