Audycje muzyczne Sonos dostępne na Mixcloud

Na platformie Mixcloud można już mieć dostęp do wybranych programów muzycznych spod szyldu Sonos, a w tym Full Spectrum czy Artist Hours z udziałem Thoma Yorke’a czy Jamili Woods.

- Advertisement -

Takie mamy czasy, że radia nie słucha się na żywo, a w postaci podcastów w dowolnej chwili. I to się pewnie już nie zmieni. Wiedzą o tym zarówno polskie, lokalne rozgłośnie, jak i te na całym świecie. W tym kierunku podążają wszyscy, a jeśli nie wszyscy, to wcześniej czy później oni też zmienią obrany tor.

W każdym razie producenci głośników dbają też o to, by to właśnie na ich sprzęcie słuchać ulubionych stacji radiowych. Sonos już jakiś czas temu udostępnił usługę (Sonos Radio), w ramach której można słuchać 60 000 stacji radiowych, ale także autorskich, nigdzie nie emitowanych dotąd treści, powstających we współpracy z artystami. Stacja Sonos Sound System to projekt prowadzony bezpośrednio przez zespół Sonos. Co środę nadawane są audycje przygotowywane bezpośrednio przez artystów. 60-minutowy program jest wypełniony muzyką oraz komentarzami o inspirujących twórcach. W trakcie audycji odbywają się też premiery nowych utworów.

Teraz informuje o tym, że archiwum audycji z muzyką wybraną przez współpracujących z Sonos artystów jest dostępne pod adresem Mixcloud.com/Sonos oraz za pośrednictwem aplikacji Mixcloud. Kolejne wybrane audycje będą dostępne 24 godziny po swojej premierze w Sonos Radio. Ponadto, od przyszłego miesiąca archiwum Sonos Sound System będzie dostępne także w aplikacji Sonos.

Sonos

W sierpniu Hayley Kiyoko oraz David Byrne

Dzisiaj (tj. 10 sierpnia), Hayley Kiyoko, aktorka, piosenkarka i kompozytor z Los Angeles, opowie w audycji Full Spectrum Pride Hour Rity Houston o swoim coming oucie w teledysku do piosenki „Girls like Girls”. Poznamy także jej nieheteronormatywnych idolów i idolki, a także, jaki wpływ miały jej doświadczenia na proces twórczy. Hayley zaprezentuje również listę swoich ulubionych utworów. Audycja Pride Hour również będzie dostępna w archiwum Mixcloud dobę po premierze w Sonos Radio.

Z kolei David Byrne z okazji uruchomienia archiwum Sonos Sound System zaprasza słuchaczy na swoją nową, comiesięczną audycję: Here Comes Everyone. Będzie w niej prezentował muzykę filmową, turecki pop, rytmy afrykańskie, a także nowości: inspiracje, które przez lata kształtowały jego gust.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here