AIRY TRUE WIRELESS – nowe słuchawki od Teufel

Dousznych słuchawek bezprzewodowych przybywa na rynku niemal z każdym miesiącem, jeśli nie tygodniem. Co zrobić – takie mamy czasy. I idę o zakład, że to dopiero początek, bezprzewodowej rewolucji słuchawkowej. Swoje trzy grosze dorzucił ostatnio niemiecki producent Teufel. Oto AIRY TRUE WIRELESS.

- Advertisement -

AIRY TRUE WIRELESS to niezwykle małe i lekki (49 g), bezprzewodowe słuchawki, które dzięki odporności na zachlapania sprawdzą się niemal w każdej sytuacji. Producent wyposażył je w neodymowy przetwornik HD i Bluetooth 5.0 z obsługą standardów aptX (Android) i AAC (iOS) do bezprzewodowej transmisji w jakości zbliżonej do płyty CD. Powinni to docenić zarówno miłośnicy muzyki, gier mobilnych, filmów czy audiobooków. A więc wszyscy ci, którzy korzystają z pełni możliwości swoich urządzeń mobilnych.

AIRY TRUE WIRELESS

Etui i powerbank w jednym

Niby żadna nowość, ale warto zwrócić uwagę na fakt, że dołączone etui nie tylko zabezpiecza produkt, ale pełni również rolę powerbanka. W pełni naładowany zestaw pozwala na używanie słuchawek przez ponad 25 godzin. Szybkie ładowanie sprawia, że wystarczy odłożyć słuchawki na 15 minut do etui, aby zyskać godzinę działania (przy głośności na poziomie 50%). Trzy diody umieszczone na etui sygnalizują stopień naładowania. Można to również sprawdzić w połączonym z urządzeniem smartfonie działającym na Androidzie czy iOS. Słuchawki sparują się ze smartfonem lub tabletem automatycznie po otwarciu etui.

AIRY TRUE WIRELESS

Sterowanie dotykowe

Znacie to pewnie z innych słuchawek. Pewnie też nie jeden raz dotykając słuchawek wyłączyliście sobie muzykę. Tutaj też tak będziecie mogli. AIRY TRUE WIRELESS można obsługiwać za pomocą sterowania dotykowego. Pozwala to na łatwe odtwarzanie muzyki (play, pauza, pomijanie utworu oraz powrót do poprzedniego), przyjmowanie, odrzucanie i kończenie połączeń oraz wywoływanie asystenta głosowego w sparowanym smartfonie (Asystent Google czy Apple Siri).

Słuchawki są odporne na zachlapania, spełniają normę IPX5. Do zestawu dołączone są także trzy pary wkładek o różnych rozmiarach (to na wypadek, gdybyście narzekali, że wypadają z uszu). Wkładki wykonane zostały z miękkiego, przyjaznego dla skóry silikonu o właściwościach antybakteryjnych. Oznacza to, że AIRY TRUE WIRELESS doskonale sprawdzą się podczas porannego joggingu i bez szwanku wyjdą po spotkaniu z niespodziewanym deszczem. Nowa propozycja od Teufel może również pełnić zestawu głośnomówiącego, w trakcie rozmowy dodatkowy mikrofon redukuje szum i hałas otoczenia.

AIRY TRUE WIRELESS cena

Teufel AIRY TRUE WIRELESS są już w sprzedaży. Cena 649 zł. Dostępne kolory: czarny, biały oraz niebieski.

AIRY TRUE WIRELESS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here